O nas

O nas

Trzy pokolenia organmistrzów – 50 lat pracy nad rozwojem firmy. Doświadczenie, wykwalifikowanego kilkunastoosobowego zespołu z wieloletnim stażem pracy, doskonała infrastruktura dużego nowoczesnego zakładu i nieustanne wdrażanie nowych technologii. Owocuje szeroką gamą budowanych instrumentów: od kilkugłosowych po trzecie co do wielkości w Europie – Wielkie Organy Bazyliki w Licheniu – 157 głosów.

Czytaj dalej »

Realizacje

Realizacje

Wyjątkowe – indywidualne – podejście do każdych organów. Troska o szczegóły – poparta wnikliwą analizą architektury i akustyki wnętrza, owocuje prawie 90 instrumentami najwyższej jakości w Polsce i poza granicami (Korea Południowa). Będących połączeniem doskonałych rozwiązań technicznych, wyjątkowych walorów brzmieniowymi i pięknej architektury.

Czytaj dalej »

Multimedia

Multimedia

O najwyższej jakości budowanych przez naszą firmę organów świadczą bardzo dobre opinie wybitnych wirtuozów, organistów i muzykologów. Nagrywając swoje najśmielsze pomysły, prezentują walory brzmieniowe instrumentów w całej literaturze organowej. Potwierdzeniem tego jest kilkanaście płyt CD zarejestrowanych na naszych organach. A piękno i ich doskonałość ukazują liczne zdjęcia i filmy.

Czytaj dalej »