Dmuchawy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od 2004 roku nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem handlowym na Polskę produktów firmy „Valter Daminato”. Zajmującej się produkcją dmuchaw organowych od ponad 50 lat. Wszystkie modele dmuchaw wykonane są z aluminium metodą odlewania ciśnieniowego. Posiadają silniki z łożyskami ślizgowymi (panewkami), system długotrwałego smarowania, a także konstrukcję umożliwiającą podwójne tłumienie szumu. Dmuchawy włoskiej firmy cechuje:

  • wysoka jakość, przejawiająca się w wyjątkowo cichym funkcjonowaniu
  • długoletnia żywotność i niezawodność
  • solidne i estetyczne wykonanie
  • równowaga dynamiczna i minimalny stopień nagrzewania

Przez prawie 10 lat współpracy z włoską firmą, sprowadziliśmy ponad 200 dmuchaw. Stosujemy je we wszystkich swoich nowo budowanych instrumentach i wysyłamy w najdalsze zakątki Polski. Dotychczas nie zdarzyło się, aby którakolwiek z dmuchaw uległa uszkodzeniu z winy producenta. A bezpośredni import i duża ilość sprowadzanych produktów pozwalają nam na utrzymanie najniższych cen.

Chcąc zachęcić Państwa do zakupu dmuchaw, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami znajdującymi się na kolejnych pod stronach. Ilość głosów podana dla każdego modelu jest orientacyjna i uzależniona od wielu czynników. W przypadku problemów z doborem odpowiedniej wielkości i rodzaju, przez cały czas służymy Państwu pomocą.

Większość oferowanych przez nas dmuchaw szybkoobrotowych w wersji standardowej mamy w ciągłej
sprzedaży. Dmuchawy wolnoobrotowe, leżące i inne nietypowe sprowadzamy na zamówienie w ciągu 4 tygodni. Wszystkie produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.